zakład pogrzebowy MIŃSK MAZOWIECKI

693 646 280
CAŁODOBOWO

usługi pogrzebowe MIŃSK MAZOWIECKI

Zakład pogrzebowy Exitus Mińsk Mazowiecki mieści się w samym centrum miasta obok szpitala powiatowego SPZOZ Mińsk Mazowiecki. Obok zakładu mieści się parking, w pobliżu znajdują się też przystanki autobusowe, co pozwala na komfortowe dotarcie do biura zakładu w celu dopełnienia wszelkich formalności związanych z organizacją pochówku. Zakład Pogrzebowy Exitus Mińsk Mazowiecki oferuje usługi w Mińsku Mazowieckim, w powiecie mińskim oraz na terenie całego kraju od 1991 roku. Usługi świadczymy kompleksowo – zajmujemy się formalnościami w ZUS-ie i innymi niezbędnymi czynnościami, aby najbliżsi osoby zmarłej w spokoju mogli przygotowywać się do ceremonii pogrzebowej.

Do dyspozycji żałobników mamy dwie kaplice, w których rodzina i bliscy mogą w atmosferze pełnej spokoju i dyskrecji pożegnać się ze świętej pamięci zmarłym, odmówić różaniec w jego intencji lub pożegnać go w formie świeckiej. Na Państwa życzenie zapewnimy sprzęt do odtworzenia zdjęć i muzyki.

Zakład pogrzebowy Exitus Mińsk Mazowiecki posiada własną kwiaciarnię, która zaopatruje się w kwiaty bezpośrednio u dostawców. Dzięki temu kwiaty na pogrzeb wykonane przez nasze florystki są zawsze świeże, wykonane z najwyższą starannością i w konkurencyjnej cenie. Wykonujemy wieńce i wiązanki według indywidualnych preferencji i na specjalne zamówienie. Kwiaty to niezwykle ważny element uroczystości pogrzebowej, a Zakład Pogrzebowy Exitus Mińsk Mazowiecki gwarantuje ich najwyższą jakość.

zakład pogrzebowy warszawa bielany

Dom Pogrzebowy MińSK Mazowiecki

Coraz większym zainteresowaniem żałobników cieszy się kremacja. Pozwala ona na obniżenie kosztów pogrzebu czy pochówek w grobie, w którym nie ma miejsca na tradycyjną trumnę. Zakład Pogrzebowy Exitus Mińsk Mazowiecki posiada własne krematorium. Dzięki temu kremacja może odbyć się w dogodnym dla Państwa terminie dopasowanym do ustalonej daty pogrzebu. Przed kremacją proponujemy ostatnie pożegnanie w naszej kaplicy w Mińsku Mazowieckim. Po wykonanej kremacji wystawiamy certyfikat kremacji. Dzięki temu, że posiadamy własne krematorium koszt kremacji jest niższy ze względu m.in. na brak kosztów transportu do oddalonych o kilkadziesiąt lub kilkaset kilometrów krematoriów.

Na Państwa życzenie nasz wykwalifikowany personel wykona balsamację osoby zmarłej. Balsamacja polega na wykonaniu czynności pozwalających na zahamowanie procesu rozkładu ciała. Pozwala m.in. na przywrócenie skórze naturalnej barwy, zniwelowanie zasinień i tzw. plam opadowych, usuwa bakterie i wirusy, które mogą być groźne dla innych. Dzięki balsamacji ciało można przechowywać znacznie dłużej, co sprawdza się w przypadku, gdy pogrzeb z różnych przyczyn odbywa się po dłuższym czasie od śmierci lub gdy pochówek odbywa się w dużej odległości od miejsca zgonu i niezbędny jest transport osoby zmarłej. Balsamacja niweluje także nieprzyjemny zapach. W połączeniu z toaletą i kosmetyką pośmiertną można uzyskać efekt tzw. „śpiącej osoby”. To zdecydowanie może wpłynąć na odczucia towarzyszące bliskim podczas ostatniego pożegnania w kaplicy. Zakład Pogrzebowy Exitus Mińsk Mazowiecki oferuje najwyższą jakość usług z zakresu przygotowywania osoby zmarłej do pogrzebu.

zakład pogrzebowy warszawa wola

Zakład pogrzebowy MIŃSK MAZOWIECKI

Stale unowocześniamy naszą flotę samochodów specjalnych – karawanów. Przewozy odbywają się najwyższej klasy samochodami marki Mercedes-Benz. Zakład Pogrzebowy Mińsk Mazowiecki w ofercie ma blisko 40 karawanów w klasycznym, czarnym kolorze a także w kolorze srebrnym. Samochody są nowe i prezentują się bardzo elegancko. Dzięki rozbudowanej flocie karawanów świadczymy usługi transportu zmarłych na terenie całego kraju.

Doświadczony zespół pracowników dokłada wszelkich starań, by bliscy osoby zmarłej podczas dopełniania formalności związanych z ostatnim pożegnaniem czuli się zaopiekowani, bezpieczni i uzyskali wsparcie na najwyższym poziomie. Każda rodzina jest traktowana indywidualnie by sprostać oczekiwaniom w tak trudnym momencie, jakim jest pogrzeb bliskiej osoby. Zakład Pogrzebowy Exitus Mińsk Mazowiecki jest do Państwa dyspozycji całodobowo pod numerem 25 759 17 25.

Mieliśmy zaszczyt organizować ostatnie pożegnania takich osób, jak śp. Maria i Lech Kaczyńscy, gen. policji Marek Papała, marszałek senatu Andrzej Stelmachowski, lekarz Zbigniew Religa, reżyser Krzysztof Kieślowski, aktor Janusz Zakrzeński, adwokat Stanisław Mikke, księżna Maria Sapieha, artysta malarz Wojciech Fangor. Organizowaliśmy pogrzeb trzech prezydentów RP na uchodźstwie: Władysława Raczkiewicza, Augusta Zaleskiego i Stanisława Ostrowskiego. Organizowaliśmy również pogrzeby dowódców Wojska Polskiego: gen. Franciszka Gągora, gen. Andrzeja Błasika, gen. Kazimierza Gilarskiego, gen. Mirona Chodakowskiego, płk. BOR Jarosława Florczaka.

Zakład Pogrzebowy Exitus Mińsk Mazowiecki świadczy również usługi cmentarne – wykonujemy groby ziemne i murowane, zajmujemy się również ekshumacjami. Nadzór nad ekshumacją sprawuje właściwy SANEPID, któremu podlega cmentarz, na którym spoczywa osoba zmarła. Musi on wyrazić zgodę na rozpoczęcie procedury. Reguluje to rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2001 r. w sprawie postępowania ze zwłokami i szczątkami ludzkimi (Dz. U. z 2001 r. Nr 153, poz. 1783, ze zm.). Na Państwa życzenie przeprowadzimy ekshumację i ponowny pochówek w nowym grobie.

Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim od lat obdarzają nas zarówno instytucje państwowe jak i osoby prywatne. Serdecznie za to dziękujemy i w dalszym ciągu pracujemy nad tym, by jakość usług oferowanych przez Zakład Pogrzebowy Exitus Mińsk Mazowiecki była stale na najwyższym poziomie.

zakład pogrzebowy warszawa bielany

W czym pomagamy

Usługi pogrzebowe

Usługi pogrzebowe

SZCZEGÓŁY
Własne krematorium

Własne krematorium

SZCZEGÓŁY
Pracownia florystyczna

Pracownia florystyczna

SZCZEGÓŁY
Usługi cmentarne

Usługi cmentarne

SZCZEGÓŁY
Transport osób zmarłych

Transport osób zmarłych

SZCZEGÓŁY
Usługi prosektoryjne

Usługi prosektoryjne

SZCZEGÓŁY

Biura Zakładu Pogrzebowego Exitus

Warszawa wola

Aleja Solidarności 147
Tel. 22 620 24 18
24 h:   501 210 360
biuro@exitus.com.pl
Biuro czynne:
Pn. 9:00 – 17:00
Wt. – Pt. 8:00 – 16:00

Warszawa bielany

ul. Wóycickiego 14
Cmentarz Komunalny Północny
24 h:  609 771 177
warszawa.wolka@exitus.com.pl
Biuro czynne:
Pn. – Pt. 8:00 – 16:00

SIEDLCE

ul. Poniatowskiego 3
Tel. 25 632 60 11
24 h: 602 680 147
biuro@exitus24.pl
Biuro czynne: całodobowo

Otwock

ul. Kościelna 1a
Tel. 22 779 23 39
24 h: 500 339 933
otwock@exitus.com.pl
Biuro czynne:
Pn. – Pt. 8:00-18:00
Sb. 8:00-13:00

Otwock

ul. Batorego 44a
Tel. 509 512 115
24 h: 500 339 933
biurobatory@exitus.com.pl
Biuro czynne:
Pn. – Pt. 8:00-16:00

JÓZEFÓW

ul. 3 Maja 88A
24 h: 500 339 933
jozefow@exitus.com.pl

MIŃSK MAZOWIECKI

ul. 1-go PLM „Warszawa”
Tel. 25 759 17 25
24 h: 693 646 280
dpminsk@exitus.com.pl
Biuro czynne:
Pn. – Pt. 8:00 – 18:00